Az egyesület alapszabálya
Hatékony változáskezelés a foglalkoztatásban - műhelykonferenciát rendez a Média Régia Egyesület

A kommunikáció és a foglalkoztatás lesz a középpontban a Média Régia Egyesület műhelykonferenciáján, amelyet január 31-én 15 órai kezdettel rendeznek meg a Fehérvári Civil Központban. A hatékony változáskezelés a foglalkoztatásban témát Balogh Éva coach vezetésével járhatják körbe az érdeklődők. A rendezvényen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
LETÖLTHETŐ meghívó

„Kommunikáció - foglalkoztatás” Hogyan tovább…? Hatékony változáskezelés a foglalkoztatásban című műhelykonferencia programja:

14.45   Érkezés, regisztráció

15.00 Köszöntő, a TÁMOP 2.6.2. program rövid bemutatása - Geröly Boglárka, projektmenedzser

15.05 Balogh Éva coach előadása- Téma: Hatékony változáskezelés

Az eredményes coaching technikákat egységbe foglaló, pozitív visszajelzésekre építő, az egyes feladatokat előrelátóan megoldó pozitív szemlélet alkalmazása.

- Miben segíthet a coach? Kiemelt területek: erősségei megtalálásában, alkalmazásában, nehéz döntései meghozatalában, a konfliktusok és a stressz kezelésében, a személyes - karrier - célok elérésében, a csoport támogatásában, motiválásában, az asszertív kommunikáció erősítésében, a vezetői hatékonyság növelésében.

16.30 Zárás, állófogadás